Becommer.com

Internette Satmaya Uygun Ürün ve Pazar Nasıl Bulunur?

İnternette Satmaya Uygun Ürün Nasıl Bulunur? 

Covid-19 hem perakende iflaslarında istikrarlı bir artış yarattı hem de e-ticarete geçişi oldukça hızlandırdı. Geleneksel perakendecilerin çevrimiçi ortama geçişi ve arama ortamının daha rekabetçi hale gelmesiyle birlikte, çevrimiçi bir iş kurmak için zor bir zaman. Tüketiciler iki günlük nakliye ve anında memnuniyet bekliyor. Amazon’un dikey entegrasyonu tüm endüstrileri alt üst ediyor. Birçok ürün pazarı seçeneklerle aşırı doymuş durumda. Bununla birlikte, doğru ürünü dikkatlice seçmek, e-ticaret işinizde logolar, web tasarımı ve marka oluşturmadan sipariş karşılama deneyimine kadar her şeyi etkileyecektir. E-ticarette başarı, harika bir ürünle başlar.

E-ticaret başarısının anahtarı, herkesin sattığı aynı şeyi satmak veya en sıcak trende atlamak değildir. Elbette, bunlar kısa vadede size para kazandırabilir, ancak uzun vadede daha fazla rekabet ve daha az sürdürülebilirlik olacak. Hedef pazarınızı daraltmak ve benzersiz niş ürünler sunmak, geniş bir ürün yelpazesi satmaya karşı sadık bir müşteri tabanı ve başarılı uzun vadeli bir iş kurmanıza yardımcı olabilir. Alışılmışın dışında düşünün: Daha fazlası için geri gelmelerini sağlayacak ürünler sağlayabileceğiniz küçük, yeterince hizmet almamış ancak tutkulu bir hedef kitle arayın.

Internette Satmaya Uygun Ürün
Niş Ürün Bulma

Niş ürün nedir, Niş ürün örnekleri?

Niş ürünler nelerdir? Niş ürünler, belirli ihtiyaçları olan daha küçük, daha spesifik müşteri gruplarına hitap eden ve onları hedefleyen daha tanımlanmış ürün kategorilerine giren öğelerdir. Geniş bir ürün kategorisini daraltıp benzersiz alt kategorilere baktığınızda niş ürünler bulabilirsiniz. Daha küçük bir niş pazarda ürünler sunarak, genel bir ürün yerine özel bir ürün sunarak çok daha spesifik bir kitleyi hedeflemiş olursunuz. Bir niş pazarı hedefleme fikri, yüksek talep gören ancak daha düşük rekabete sahip ürünler sunmaktır.

Örneğin şampuan hemen hemen herkesin satın aldığı bir üründür. Bu, müşterilerin dikkatini çekmek için yarışan binlerce şampuan ürünü nedeniyle rekabet etmesi zor olan genel bir ürün kategorisidir. “Kadınlar için vegan şampuan” ise, belirli bir insan grubunu hedefleyen niş bir ürün kategorisinde yer almaktadır: hayvan haklarına, bitki bazlı içeriklere ve/veya sürdürülebilirliğe değer verebilecek bir kadın müşteri tabanı. Bu örnekte, genel halka hitap etmeye çalışmak yerine daha küçük ama daha odaklanmış bir kitleye odaklanarak büyük olasılıkla daha fazla başarı elde edeceksiniz.

Internette Satmaya Uygun Ürün Bulma Rehberi

İnternette Satmaya Uygun Ürün Örnekleri 

Artık niş ürünlerin ne olduğunu bildiğinize göre, gerçek hayattan bazı örnekleri gözden geçirelim:

Niş Güzellik Ürünleri

Kadınlar İçin Vegan Şampuan: Yukarıdaki örneği kullanarak, burada vegan ve “vahşet” içermeyen şampuan arama sorgusuyla eşleşen niş bir güzellik ürünü örneği verilmiştir. Bu ürün, vegan ve vahşet içermeyen doğal içeriklerden yapılmış şampuan arayan belirli bir müşteri grubunu hedeflemektedir. Belirli bir hedef kitleye giren müşterilerin, ihtiyaçlarını veya standartlarını karşılayan ürünler için genellikle daha fazla ödemeye istekli olduklarını belirtmekte fayda var. Bu örnekte, bu şampuan şişesi, şişe başına yalnızca 3 veya 4 ABD Doları olan daha büyük markalı şampuanlara kıyasla neredeyse 15 ABD Dolarıdır (normal fiyat).

Doğal Tırnak Güçlendirici Oje: Bu ürün sadece tırnaklar için şeffaf bir taban kaplama değil, aynı zamanda tırnak güçlendiricidir. Zayıf veya kırılgan tırnaklara sahip olabilecek belirli bir grup insan içindir. Bu ürünün ek koruyucu özelliği, güçlendirici olmadan sadece bir temel kat olan yüzlerce diğer ilgili ürün arasında öne çıkmasını sağlar. Bu koruyucu oje taban katı, bir 0,5 fl için 10,79 ABD dolarıdır. oz. Rakip bir markanın koruyucu formülü olmayan tırnak tabanı katının fiyatı iki 0,5 fl için 9,99 dolar. Bu durumda, müşteriler bir şişe için başka bir markanın iki şişesinden daha fazla ödemeye razı olurlar çünkü bu ürün onların özel ihtiyaçlarını karşılar.

Niş Ürün

Niş Mutfak Ürünleri

Partiler İçin Şeffaf Dondurma Külahı Standı: Geniş mutfak kategorisini derinleştirdikten sonra “servis aksesuarları” alt kategorisine ulaşırsınız. “Servis takımı” terimi hala biraz geniş olsa da, sonunda bu dondurma külahı standına rastladrsınız. Bu özel ürün farklı müşteri türlerini tatmin edebilirken, günlük bir mutfak eşyası olarak kullanılmadığı için tipik alışverişçiye hitap etmediği için hala niş bir ürün olarak kabul ediliyor. Kahve makinesi, markalar denizinde pazarlanması daha zor olacak çok daha popüler ve rekabetçi bir mutfak ürünüdür. Bu külah standını satın alacak belirli bir kitleyi düşünün: Çocuğunun doğum günü partisine ev sahipliği yapan bir anne; farklı külahlar sergileyen bir butik dondurmacının sahibi; tatlı teşhirine çekidüzen vermek isteyen bir düğün yemeği şirketi. Etki yaratmak isteyen bu olay odaklı hedef kitle, niş pazardır.

Niş Evcil Hayvan Ürünleri

İnsanlar evcil hayvanlarını seviyor ve veriler tüketicilerin tüylü arkadaşlarına para harcamayı sevdiğini gösteriyor. Peki bazı niş evcil hayvan ürünleri nelerdir?

Köpekler İçin Sağlıklı Gıdalar: Bu marka sadece köpek maması satmıyor, aynı zamanda köpekler için sağlıklı, düşük kalorili mamüller de satıyor. Bu tür ürünler, yavrularının kilo vermesine yardımcı olmak veya sağlıklı beslenmelerini sağlamak isteyen belirli bir köpek sahibi grubunu hedefler. Elma pastırması aromalı ürün, rakip köpek mamaları arasında öne çıkıyor çünkü kendisini diğer köpek atıştırmalıklarına göre daha sağlıklı, daha düşük kalorili bir alternatif olarak sunuyor. Bu ürünü satın alan müşteriler daha fazla ön ödeme yapar ancak daha fazla köpek maması alırlar. Yukarıdaki örneklerde müşteriler, kendilerinin ve evcil hayvanlarının ihtiyaçlarını karşılayan bir ürün için daha fazla ödemeye hazırdır. Bu örnekte, müşteriler köpeklerini daha sağlıklı yiyeceklerle beslemek anlamına geliyorsa, daha küçük miktarlarda satın almaya isteklidir.Ni̇ş Ürün

 

Airtag Kedi Tasması: Kedi sahipleri, kedilerin maceracı olmayı ve keşfetmeyi sevdiğini bilir – bu özellikle açık hava kedileri için geçerlidir! Bu ürün, kedilerinin mahallede nerede olduğunu takip etmek isteyen dış mekan kedi sahipleri için mükemmeldir. Bu kedi tasması bir Apple Airtag GPS takip cihazı tutabilir ve evcil hayvanları sıklıkla dışarıda olan veya kaybolmaya meyilli kedi sahiplerini hedefler. Bu ürünü satan bir satıcı, bir kedi sahibinin evcil hayvanlarını takip etme ihtiyacını tatmin edecek ve bir kedi sahibi olmanın ortak acı noktalarından birini hafifletecektir.

İnternette Satmaya Uygun Ürün Bulmanın Temel Prensipleri

Her e-ticaret girişimcisinin sahip olduğu soru: Satacak niş bir ürünü nasıl bulurum? Çevrimiçi satış yapmak için yüksek talep gören, düşük rekabete sahip ürünleri araştırmak için izleyebileceğiniz birkaç farklı yol vardır.

Alt Kategoriler Arasında Arama Yapın

Ürünleri geniş bir kategori seçerek ve alt kategorilere dalarak araştırmak lazım. Ne kadar ileri giderseniz, niş o kadar uzmanlaşır ve rekabet o kadar düşer. Bunu herhangi bir çevrimiçi perakendecide yapabilirsiniz, ancak bu örnek için Amazon.com’u kullanacağız. Mutfak kategorisinin e-ticarette en popüler ve rekabetçi kategorilerden biri olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak çeşitli alt kategorilere inip daha derine indiğinizde, büyük olasılıkla daha az rekabet bulacaksınız. Amazon’da Mutfak ve Yemek kategorisinden başlayarak Yemek ve Eğlence alt kategorisine gidin. Daha da ileri gidebilirsiniz – bu durumda Yemek Takımı ve Servis Takımına gidin.

Sonunda, Baharat Sıkma Şişeleri alt kategorisini bulursunuz. Ben buraya geldiğimde, bu ürün için farklı kullanımları veya hedef müşterileri düşünmeye çalıştım. Amazon arama çubuğuna “çeşni sıkma şişeleri” yazmaya karar verdim ama aramaya basmadım. Amazon’un ne önereceğini görmek istedim. “Çocuklar için çeşni sıkma şişeleri” ile karşılaştım. Bir bakışta, bu alt kategorinin sadece “çeşni sıkma şişesi”nden çok daha az rekabete sahip olacağını tahmin ettim. Piyasada yeni bir ürün piyasaya sürmeniz için yeterli talep olup olmadığını görmek için biraz daha araştırma yapabilirsiniz.

Amazon. Becommer

Çevrimiçi Topluluklar

Benzersiz niş pazarlar bulmanın bir başka yolu da Reddit, Instagram, Facebook grupları ve niş forum web siteleri gibi çevrimiçi topluluklarda arama yapmaktır. İlgilendiğiniz bir topluluk bulun ve üyelerin yazdığı gönderileri ve yorumları okumaya başlayın. Ortak ilgi alanları veya hobiler etrafında bir toplulukta aktif olmak, bu tür bir kitleye sunabileceğiniz niş ürünler hakkında size bazı fikirler verecektir. Reddit bunu yapmak için harika bir yer çünkü güneş altında neredeyse her konu için alt dizinler var. Bir alt dizin nasıl bulacağınızdan emin değil misiniz? Herhangi bir konuyu arama çubuğuna yazın ve bir tür tartışmanın halihazırda gerçekleştiğini neredeyse garanti edebilirim. Tekne kullanmayı seviyorum, bu yüzden Reddit’te bir tekne gezintisi topluluğu aradım. Hobilerinizden veya ilgi alanlarınızdan biriyle başlayın veya rastgele bir şey yazın ve ne olduğunu görün.

Anahtar Kelime Araştırması

Belirli nişlere yönelik anahtar kelime araştırması yaparak müşterilerin aktif olarak ne aradığını öğrenin. Bir anahtar kelime araştırma aracı için ödeme yapmak istemiyorsanız, ücretsiz Google Anahtar Kelime Planlayıcı aracını kullanın. Geniş bir anahtar kelime arayarak başlayın ve araç, daha derine inebileceğiniz yüzlerce, hatta binlerce alakalı anahtar kelime ile doldurulacaktır. Bunu yapmak, daha önce hiç düşünmemiş olabileceğiniz benzersiz anahtar kelimeleri ve nişleri keşfetmenin güçlü bir yoludur. Müşterilerin Amazon’da belirli bir anahtar kelimeyi aramaları durumunda, benzer anahtar kelimeleri Walmart, eBay ve hatta Google gibi diğer çevrimiçi perakendecilerde aradıklarını gördük.

Amazon Keyword

Ürünlerinizin Sorunları Çözmesi Gerekiyor

Başarılı bir ürün bulmanın en güvenilir yolu, sorunları çözen bir şey aramaktır. İnsanlar kolaylık ister; İşleri kolaylaştıran bir ürün sunabilirseniz, insanlar size paralarını vermek için sıraya girerler. Kendi problemlerinizi düşünerek başlayın. Sinir bozucu bir şey bulursanız, başkaları da muhtemelen aynı şekilde hisseder ve bir çözüm için para ödemeye isteklidir. Bu mutlaka tekerleği yeniden icat etmeniz gerektiği anlamına gelmez. Mevcut ürünlerde iyileştirmeler yapabilir veya mevcut bir ürünü yeni bir insan kitlesine tanıtabilirsiniz.

Ürünlerinizin Markalaşma Potansiyeline Olmalı

Günümüzde tüketiciler, özgün ve kendileriyle kişisel düzeyde yankı uyandıran markalardan satın alıyor. Ürünleriniz, genel marka misyonunuzdan ilham almalıdır. Örneğin, Tom’s Shoes bir ayakkabı satıcısından daha fazlasıdır; misyonları bir etki yaratmak ve kazandıkları her 3 dolar için 1 dolar veriyorlar. Şimdiye kadar, küresel Covid-19 yardım çabalarına yardımcı olmak için 2 milyon dolar topladılar.

Tutkulu İnsanlara Sahip Ürünler Bulun

Tutkulu hayranlar işinize iki fayda sağlar. İlk olarak, müşterilerin tam olarak yapmasını istediğiniz şey olan satın alma işlemini gerçekleştirirler. İkincisi, ürünlerinizi diğer insanlara övüyorlar. Bu büyük hayranlar, marka elçileri haline gelerek ürünlerinizi arkadaşlarına ve ailelerine ücretsiz olarak satmalarına yardımcı olur. Ne tür ürünlerin tutkulu hayranları var? Bir kişinin kimliğinin parçası haline gelen şeyleri arayın. Genel olarak, market alışverişi, insanların tutkulu olduğu bir şey değildir. Yine de, paleo diyeti gibi belirli bir diyet birinin kimliğinin bir parçası haline gelirse, yemek tutkulu oldukları bir şey haline gelir. İşletme sahipleri, otla beslenmiş kemik suyu satarak para kazanabilir. İnsanların tutkulu olduğu diğer şeyler arasında çizgi romanlar, video oyunları, spor takımları ve maraton koşusu yer alır. İnsanlar kimliklerini doğrulamaya yardımcı olan ürünlere para harcamaya isteklidir.

Amazon Keyword

Diğer Girişimciler

Diğer işadamları ile konuşmak yine sizin için büyük bir fırsat çünkü farklı konu ve problemler hakkında deneyimlerinizi ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Bu istişareler, halihazırda var olan düşüncelerinizi ve bakış açılarınızı gözden geçirmenizi sağlayabilir. Diğer girişimcilerin yardımı da faydalıdır çünkü mağazanızı mümkün olan en iyi şekilde nasıl açacağınız konusunda size farklı numaralar gösterebilirler. Bu durumda birlikte çalışmaya bile başlayabilir ve birlikte niş ürünler bulmaya çalışabilirsiniz. Başkalarıyla harika bir konuşmadan sonra neler olabileceğini asla bilemezsiniz.

Yerel Mağazalarınıza Sorun

Her zaman dükkanlardan fikir toplayabilir ve deneyebilirsiniz. Dükkan sahibine piyasadan eksik olan bazı ürünleri ve onlar için faydalı olabilecek ürünleri sorun. İnsanların günlük olarak ne satın almaktan hoşlandıklarını gördükleri için size gerçekten iyi fikirler verebilirler. Belki müşterilerle konuşma fırsatı bulurlar ve niş ürünlerle çözülebilecek farklı sorunlar hakkında duygu ve düşüncelerini ifade edebilirler.

Yerel Olarak Eksik Ürünler

Yürüyüşe çıkarken ve çevrenizin dedektifi olurken, eksik ürünler için tamamen etrafa bakmalısınız. Harika bir başlangıç ​​noktası olabilecek daha küçük dükkanları ve işletmeleri kontrol edebilirsiniz. Bunları incelediğinizde, en az bir eksik ürünü veya sokaklardan alışverişi kolayca bulabilirsiniz.

Ürün Fikirlerinizi Değerlendirme

İnternette satmaya uygun ürün fikirleri keşfettiğinizde, yeterli pazar talebini sağlamak için bunları değerlendirmeniz gerekecektir. Satmak için bir ürün seçmeden önce dikkate alınması gereken bazı önemli faktörler vardır:

Ürün talebi: Müşteriler, satmak istediğiniz ürünü aktif olarak arıyor mu? Müşterilerin ürünü her gün aktif olarak satın alması için talep yeterince yüksek mi?

Yarışma: Talebi belirledikten sonra rekabeti değerlendirmeniz gerekiyor. Piyasa çok doygunsa, herhangi bir satış veya kar elde etmeniz için yer kalmayabilir.

Mevsimsellik: Ürün sezonluk mu? Sezon ne kadar sürer? Bu ürünü tüm yıl boyunca satabilir misiniz? Bir niş ürüne yatırım yapmadan önce kendinize bu soruları sorun.

Karlılık: Bu ürünü karlı bir şekilde satabilir misiniz? Hangi pazaryerinde veya e-ticaret platformunda satış yaparsanız yapın kâr elde etmek için ürünü yeterince düşük bir maliyetle tedarik edebileceğinizden emin olmanız gerekir.

Pazarlanabilirlik: Ürününüzü bu günlerde nasıl pazarladığınız, markanızı yaratabilir veya bozabilir. Rekabete bir göz atın ve ürünlerini nasıl pazarladıklarını görün. Ürününüzü ve markanızı öne çıkarmak için pazarlamanızı nasıl geliştirebilirsiniz?

2022’de En Hızlı Büyüyen Amazon Kategorileri

İnternette Satmaya Uygun Ürünler İçin Doğru Pazar

İnternette satmak için mükemmel bir niş ürünü araştırıp keşfettikten sonra, onu nerede satarsınız? Neyse ki, kitlelere satış yapmaya başlayabileceğiniz birkaç pazar yeri var. Çok kanallı bir yaklaşımın ardından, mümkün olduğunca çok müşteriye ulaşmak için ürünlerinizi çevrimiçi olarak satabileceğiniz birkaç platformu gözden geçirelim.

Amazon

İnternette satmaya uygun ürün için, elbette en büyük pazar Amazon, her ay milyonlarca müşterisi olan en büyük çevrimiçi pazar yeri olduğundan, bir marka veya e-ticaret girişimcisi olarak olmak istediğiniz yerdir. Amazon’da satış yapmak, ürünlerinizi çevrimiçi satmanın tartışmasız en iyi yoludur. Aktif bir satıcı değilseniz, ilk adımınız Amazon satıcı hesabınızı oluşturmak ve Amazon’un satış politikalarını ve ücret yapısını anladığınızdan emin olmaktır.

 

Amazon vs. Walmart: Satış Yapmak İçin Size Hangisi Daha Uygun?

 

Amazon Reklam

Walmart

E-ticaret satıcılarının Walmart Marketplace‘te başarılı olmaları için birçok fırsat vardır. Hala oldukça yeni bir pazar olduğu için, Amazon’daki kadar rekabet yok ve şimdi başlamak için mükemmel bir zaman. Yeni Walmart Satıcı Durumu Raporumuza göre, Walmart’ın e-ticaret satıcılarının yaklaşık %95’i kârlıdır ve yarısından fazlası yılda 100.000 doların üzerinde gelir bildirmektedir. Walmart Marketplace, Amazon’a benzer bir sipariş karşılama hizmeti de sunar; Walmart Gönderim Hizmetleri (WFS). Ürünlerinizi Walmart’ın sipariş karşılama merkezlerine gönderin ve Walmart nakliye ve müşteri hizmetlerini yönetir. Ay sonuna kadar Walmart, yeni bir satıcı olarak kaydolduğunuzda 3 aylık ücretsiz depolama ve komisyon oranlarında ve yerine getirme ücretlerinde indirimler sunar.

Shopify

Shopify, e-ticaret markalarının özelleştirilmiş çevrimiçi vitrinlerini oluşturmasına olanak tanır. Shopify mağazası sahibi olarak sitenizin marka bilinci oluşturma, operasyonları ve pazarlama ve reklam yapma şekliniz üzerinde tam kontrole sahipsiniz. Mağazanızı tamamen işlevsel ve markanız için özelleştirilmiş hale getirmek için aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce şablonla kendi mağazanızı oluşturmak kolaydır.

Madalyonun iki yüzü! Shopify ve Etsy!

 

Amazon. Becommer

eBay

eBay, Amazon kadar uzun süredir var, ancak birçok müşteri eBay’i insanların artık istemediği eski, istenmeyen ürünlerle ilişkilendirdi. Birçok benzersiz, kullanılmış eşya bulmak için iyi bir yer olsa da, yeni niş ürünler satmak için de harika bir yerdir. Amazon gibi, eBay‘in de platformu seven ve çevrimiçi ürün satın almak için kullanmaya devam eden milyonlarca sadık müşterisi var. Niş ürünleri çevrimiçi olarak pazarlıyorsanız, eBay’de satış yapmamış olsaydınız potansiyel müşterileri kaçırırdınız.

Hangisi daha iyi? Amazon’da Satış mı, eBay’de Satış mı? – 7 maddede Amazon vs eBay!

Facebook Pazar Yeri

Facebook Marketplace’te satış yapmak, niş ürünler satmak için harika bir yol gibi görünmeyebilir, ancak öyle. Sadece yerel bir pazar yeri olmadığı için, ülkenin her yerindeki müşterilere ulaşmanıza olanak tanıyan bir nakliye yöntemi seçebileceğinizi söylüyorum. İnsanlar Facebook’ta alışveriş yapıyor mu? Evet! Tüketicilerin %26’sı ürün aramaya Facebook’ta başlıyor ve yaklaşık 800 milyon kişi her ay ürünleri keşfetmek ve satın almak için Facebook Marketplace’i kullanıyor. Pazarda satılık ürünleri listelemek için tek ihtiyacınız olan ücretsiz bir Facebook hesabı.

Instagram Alışveriş ve Facebook Mağazaları

Facebook Marketplace’in aksine, Instagram Alışveriş ve Facebook Mağazaları, takipçilerinizin doğrudan Instagram veya Facebook’tan ürün satın alabilmesi için hesaplarınıza bir mağaza eklemenize olanak tanır. Bunlar iki farklı alışveriş platformu olsa da Facebook ve Instagram’da mağaza açmak için bir Facebook hesabına ihtiyacınız var. Bu iki platformda zaten iyi bir sosyal medya takipçisi ve profesyonel veya yaratıcı hesabınız varsa, bu seçenek harikadır. Sadık bir sosyal medya takipçisi oluşturmak, takipçileriniz işinizi desteklemeye yardımcı olmak istediğinden ürünlerinizi satmayı kolaylaştırır. Instagram’da bir resim veya video yayınladığınızda, ürünlerinizi etiketleyerek insanların daha fazla bilgi edinmek ve satın almak için dokunabilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca hesabınızın biyografisinde bir “Mağazayı Görüntüle” düğmesi olacaktır.

Doğru Etsy Reklam Stratejisi Nasıl Olmalı? (Pinterest, Facebook Ve Instagram)-2022 Rehberi

 

Faq

Niş Ürün Bulma Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bir niş ürünü nasıl bulursunuz?

Tutkularınızı ve ilgi alanlarınızı yansıtın. Müşterilerin sorunlarını ve ihtiyaçlarını belirleyin. Rekabeti araştırın. Nişinizi ve karlılığını tanımlayın. Ürününüzü veya hizmetinizi test edin.

Ürünüm için nasıl bir pazar bulurum?

Bir pazardan ne istediğinizi önceden belirleyin. Rakiplerinizin nerede satış yaptığını öğrenin. Talebin devam edeceğinden emin ol. Pazar ihtiyaçlarını belirlemenize yardımcı olabilecek kaynakları keşfedin.

Niş pazarlar karlı mı?

Sonuç olarak, finansman sağlama ve büyümeyi yönetme gibi bazı zorluklara rağmen, niş pazarlara odaklanan birçok girişimci bunu inanılmaz derecede karlı ve tatmin edici bulmaktadır.