Becommer.com

Tıklayın Sizi Arayalım

Sizi Arayalım, Ücretsiz Bize Danışın


Kariyer Fırsatları

Videoyu Oynat

Becommer Kariyer Stratejsi

Sektörel uzmanlar yetiştirmeye odaklı bir şirket olan Becommer olarak insan kaynakları stratejimizi bu çerçevede oluşturarak Türkiye E-ihracat sektörüne katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Bu amaç doğrultusunda çalışanlarımızın bireysel gelişim, yüksek performans ve mesleki başarıları için gerekli olanakları sunmayı temel hedeflerden biri olarak kabul ediyoruz.

Becommer’da görev alan biri, sadece işe başlayan biri değil aynı zamanda geleceğin sektörel öncülerinden biri olan bir yönetici olarak değerlendirilir. Bu amaç doğrultusunda hedefleri olan ve bu hedefe odaklı başarılı insanlarla birlikte olmayı tercih ediyoruz. Bu stratejinin bir parçası olarak Becommer yöneticilerini kendi içinden çıkarmayı bir prensip olarak belirlemiştir.

Fırsatlarla dolu bir kariyer

Lider yetiştirmeye odaklı bir şirket olarak, insan kaynağı politikalarımızı da bu değer doğrultusunda örüyor ve çalışanlarımıza bireysel gelişim, yüksek performans ve başarı için her türlü olanağı yaratmayı hedefliyoruz. Ekibimizin gelişmesi için öncelikle hızlı bir oryantasyon programı ile birlikte sürekli bir eğitimle ekip arkadaşlarımızın gelişmesini sağlıyoruz.

 

Yaşam için çalışmanın mutluluğu

Toplumsal duyarlılık ve sosyal sorumluluk Becommer'ın vazgeçilmez bir değeri ve geleneğidir. Becommer kendisini faaliyet gösterdiği ülkenin ve içinde yaşadığı toplumun ayrılmaz bir parçası ve katılımcı üyesi olarak görür. Bu anlamda da toplumun ihtiyaçlarına her zaman duyarlıdır. Yaşamın daha iyiye gitmesi Becommer için önemlidir ve Becommer buna katkıda bulunmak için çalışır.

 

Keyifli ve esnek iş ortamı

Cuma günleri ve yaz aylarında esnek kıyafet uygulaması ile çalışanlarımızın kendilerini rahat hissedecekleri bir çalışma ortamı sunuyoruz. Özel günlerde ekip olarak birlikteliğimizin zirvesine çıktığımız dönemler olarak keyifli bir zaman geçirdiğimiz anlar olarak çalışma ortamımızın ayrılmaz bir parçasıdır.

Ekibimize katılın