Becommer.com

2023’ün En İyi 12 Dropshipping Tedarikçisi

Dropshipping Firmaları Nasıl Bulunur 2023

Dropshippin doğru yapılırsa kazançlı bir iş modeli olabilir. Satıcılarının en büyük sorunu, güvenilir dropshipping firmaları bulmak. Bu modelde, ticari çarkın en önemli ayağı dropshipping tedarikçi firma sorununu çözmektir. Burada devreye tedarikçi siteler giriyor ve en büyük avantajı binlerce ürüne aynı anda erişebilmeniz. Bu sitelerde gezinirken, maliyeti cazip, niş ürünlere erişebilirsiniz ve satmak için uygun bir ürünü mutlaka bulursunuz. Bu ürünlere erişimin kolay olmasıyla birlikte, pazarlık yapma seçeneklerini mutlaka değerlendirin. İşinizi büyütmek için, Kanada’dan tutun ABD, Çin ve Türkiye’den doğru Dropshipping  firmaları bulmak, envanterlerine erişmek, işinizi büyütmenin en önemli bileşenidir. Sizlere bilinen en iyi Dropshipping tedarikçilerini ve genel özelliklerini paylaşacağız. Ürün detaylarını tedarikçi sitelerine girerek sizde inceleyebilirsiniz.

ilgili:En Güncel Etsy Dropshipping Rehberi 2023

ilgili: 2022’de Walmart Dropshipping Para Kazandırır mı? 5 Faydalı İpucu

Kısaca dropshipping Nedir?

Dropshipping, mağazanızda sattığınız ürünün stoğunu tutmadan yaptığınız ticarettir. Gelen siparişi tedarikçinize (Bu üretici veya topatancıda olabilir) bildirir, tedarikçi siparişi karşılar paketler ve müşteriye gönderir. Ayrıca iadeleri karşılar (opsiyonel anlaşmanıza bağlı). Dropshipping ile ilgili daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki makaleleri okuyabilirisiniz.

ilgili: Adım Adım Amazon Dropshipping Nedir, Nasıl Yapılır? 2022 Rehberi

ilgili: Shopify Dropshipping Rehberi 2022

 En iyi Dropshipping Firmaları listesi 2023

Ön popüler dropshipping firmaları

 1. AliExpress dünyanın en büyük dropshipping tedarikçi firmalarından biridir.
 2. Alibaba
 3. SaleHoo
 4. Worldwide Brands
 5. Doba
 6. Sunrise Wholesale
 7. Wholesale2b
 8. Megagoods
 9. Modalyst
 10. Wholesale Central
 11. Spocket
 12. CJDropshipping

İlgili: Becommer Amazon Hesap Açma Hizmetleri 

İlgili: Becommer Etsy Hesap Açılış Hizmetleri 

1-Dropshippin Tedarikçisi : AliExpress

Dropshipping Tedarikçisi-Aliexpress-Becommer

AliExpress, e-ticaret platformlarını dropshipping tedarikçilerine açan ve aynı zamanda toptan satış yapma imkanı sunan bir platformdur. AliExpress üzerinden satış yapan tedarikçilerin büyük çoğunluğu Çin merkezlidir. Ürünlerin çoğu Çin’den tedarik edilir ve tüm dünyaya satış için açıktır.

AliExpress Hangi Ülkelere Gönderi Yollayabiliyor: AliExpress, ABD dahil olmak üzere, dünya genelinde 254 ülkeye ürün gönderebiliyor. Standart kargo ile  ürünlerin müşteriye erişmesi 15 ile 45 günü bulabiliyor. Premium gönderi talep ederseniz 15 gün içinde ürün müşteriye teslim ediliyor.

İlgili: Becommer Amazon Hesap Yönetim Hizmetleri 

İlgili: Becommer Etsy Hesap Yönetimi 

Ürün Kategorileri: AliExpress’te modadan tutun, oyuncak, elektronik, kozmetik, mücevherat, mobilya ve hatta araba ve motosiklet bile satılıyor. 100 milyondan fazla ürünün satıldığı platformda dropshipping için niş ürün bulma şansınız çok yüksek.

Yeni başlayanların hem deneyim elde etmesi, hem pazar araştırması ve satıcılar ile doğru ticari ilişki kurması açısından doğru bir platform diyebiliriz.

2-En büyük drosphipping tedarikçisi Alibaba

Dropshipping Tedarikçisi-Alibaba-Becommer

Alibaba, alıcı ve satıcıları buluşturan B2B platformdur. Alibaba’da perakende satıcılardan çok toptancı satıcılar bulunur. Dropshipping tedarikçisi bulma adına doğru bir pazardır. Çünkü üreticiler ile iletişimi kolaylaştıran bir altyapısı vardır.

Alibaba, dropshipping tedarikçisi olmak için ideal bir platform, ancak ürünlerin gelmesi 6-8 haftayı bulabilir. Ürünlerin çabuk gelmesi için hava yolunu tercih edebilirsiniz, bu da birim maliyetlerinizi artıracaktır.

Alibaba’da, 2,8 milyondan fazla tedarikçisi ve 5,900’den fazla kategorisi bulunuyor.

Private Label çalışmayı düşünen girişimciler, özel marka üretimlerinide buradan karşılayabilirler

3-SaleHoo

Dropshipping Tedarikçisi-Salehoo-Becommer

SaleHoo tedarikçi listesinde, dropshipping tedarikçisi olarak listelenmiş 8.000’den fazla toptancı listelenmiştir. eBay ve Amazon dropshipping satıcılarının en çok ürün tedarik ettiği sitelerden bir tanesidir.

SaleHoo tedarikçisi envanterine erişmek için aylık 67 Dolar ödemeniz gerekiyor. Dropshippin için 2 seçenek sunuyor.

SaleHoo Basic, Dropshipping Tedarikçi Paketi

 • 27 Dolar
 • Bir alt kullanıcı hesabı
 • Dropshipping mağazanıza otomatik ürün yükleme
 • 500 yüksek kârlı AliExpress ürün listesi
 • Kişisel e-mail desteği
 • AliExpress’ten Shopify’a tek tıklamayla listeleme imkanı
 • Güvenilir ve onaylanmış tedarikçi garantisi
 • Üyeler için özel foruma erişim
 • 30 gün para iade garantisi veriyor

İlgili: Becommer PPC Reklam Kurulum Hizmetleri 

İlgili: Becommer PPC Reklam Yönetimi

SaleHoo, Premium Dropshipping Tedarikçi Paketi

 • 97 Dolar
 • 3 Alt kullanıcı hesabı
 • 3 Dropshipping mağazasına otomatik yükleme
 • Sınırsız yüksek kârlı AliExpress ürün listesine erişim ve yükleme
 • Yönetici Hesabı oluşturma
 • AliExpress’ten Shopify’a tek tıklamayla ürün listeleme
 • Güvenilir ve onaylanmış tedarikçi garantisi
 • Üyelere özel foruma erişim
 • 30 gün para iade garantisi

4-En güvenilir dropshipping tedarikçisi: Worldwide Brands

Dropshipping Tedarikçisi Worldwide Brands-Becommer

 

1999 yılında kurulan Worldwide Brands, en eski ve en popüler tedarikçilerlerden biridir. Bu platformun en önemli özelliği, yasala yönden hiç biri sorunu olmayan ve bunu belgeleyebilen kaliteli toptancılar burada ürünlerini listeleyebilir. Drosphipping satıcılarının Worldwide Brands ile ilgili deneyimleri olumlu. En önemlisi de en güvenilir tedarikçilerin kendilerinde olduğunu belirtmeleridir.

İlgili: Becommer Amazon Storefront Kurulum Hizmetleri  

İlgili: Becommer Amazon A Plus Content Hizmetleri

Worldwide Brands, dünya genelindeki perakende satıcılarına hizmet vermektedir. Platform bir tedarikçi rehberi gibi çalışıyor. Nakliye maliyetleri ve ürünün teslim adresi dropshipping tedarikçisi ile kurduğunuz iletişime ve şartlara bağlıdır.

Ürün listelerinde bazı kategorilerde dropshipping tedarikçisi sorunu olsada, evcil hayvan malzemelerinden tutun, mücevherat saat, elektronik, ev dekorasyonu, giyim gibi 16 milyondan fazla sertifikalı toptan ürüne erişebilirsiniz.

Özetle, başınızın ağrımayacağı toptan dropshipping yapmayı planlıyorsanız ve finansla ilgili bir sorununuz yoksa, doğru ve güvenilir bir yerdesiniz.

5-En kolay dropshipping tedarikçisi Doba

Doba, dropshipping tedarikçisi sayısını artırmaktan ziyade, sadece platformda listelenmiş 165 tedarikçi ile verimliliği artırmaya yoğunlaşmıştır. Ücretini karşılamak kaydıyla, sitenin size sunduğu arayüzü kullanma imkan veriyor. Ayrıca, aBay’de ürün listeleme sürecini otomatik yapabileceğiniz bir Push-to-Marketplace aracı sunuyor. Doba’nın aylık maliyeti 60 Dolar’dır. Kolay hizmet almayı önemsiyorsanız, Doba ilginizi çekebilir.

İlgili: Becommer Amazon Ürün Pazar Analizi Hizmetleri ve Fiyat Listesi

Doba, dünyanın heryerine talep ettiğiniz ürünleri gönderiyor. Fiyatlar elbette konuma ve dropshipping tedarikçisi ile sizin aranızdaki pazarlığa bağlıdır.

Doba, karlılığı yüksek 2 milyondan fazala ürünü listeliyor. Drosphipping’de tedarikçiniz ile aranızdaki kordinasyon önemlidir. Doba bu beklentinizi karşılayabilir.

6- Sunrise Wholesale,  ABD ve Kanada için hızlı Dropshipping Tedarikçisi

Sunrise Wholesale dropshipping tedarikçisi ,  15.000’den fazla ürünü listeliyor, Dropshipping yapan girişimcilerin gelen siparişlerini müşterilere gönderiyor. Listesindeki fiyat güncellemelerinde karlılığınızın etkilenmemesi için sizi bilgilendiriyor.  Sunrise Wholesale, Amerika ve Kanada’dan gelen siparişleri 1-2 gün içinde müşteriye gönderiyor. Sunrise Wholesale, banyo ürünleri, mumlar, elektronik ürünler, bahçe malzemeleri, ev dekorasyonu, mutfak aletleri, oyuncaklar ve oyunlar, mücevherat ve diğer aksesuarlar gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip.

7-  Gerçek Zamanlı Envanter Otomasyonu Sunan Dropshipping Tedarikçisi Wholesale2b

Dropshipping-Tedarikcisiwholesale2B-Becommer

Wholesale2B dropshipping tedarikçisi, gerçek zamanlı envanter otomasyonu sunuyor. Böylece satılan ürünün stoklarda olup olmadığını net bir şekilde görebilirsiniz. Bu otomasyonu Shopify mağazanıza ürünleri aktarırken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Wholesale2B sitesinde 1 milyondan fazla ve niş ürünlerde listelenmiştir.

Wholesale2B, satışını yaptığınız ürünleri Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri’nin her noktasına gönderebilir. Nakliye süresi tedarikçiye göre değişiyor. Otomasyonda tedarikçinin ürünleri yaklaşık olarak kaç günde çıkarabileceği bilgisine ulaşabilirsiniz. Platformda, giyimden mutfak gereçlerine, oyuncaklardan aksesuarlara kadar envai çeşit ürüne ulaşabilirsiniz.

8- Elektronik Ürünler Dropshipping tedarikçisi Megagoods

Dropshipping-Tedarikcisimegagoods-Becommer

Megagoods dropshipping tedarikçisi, bir çok ürün grubunun toptan satıcısıdır. Toptan satışa odaklanmasına rağmen, minimum sınır olmadan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Minimum sınırı koymaması sizin aşırı stok tutmadan satış yapma ve riske girmenizi engeller. Megagoods, Kalifornia merkezli olduğundan teslimatınızı hızlıca bir şekilde Amerika ve Kanadaya yapabilirsiniz. Megagoods, listelediği ürünlerin tamamanın tek sahibidir, yani sizi tedarikçiler ile uğraştırmaz. Megagoods’un ürün grubu, Bluetooth çeşitleri ve aksesuaraları, ses ekipmanıları, televizyonlar, mutfak aletleri, ofis araçlarıdır.

9- Modalyst

Modalyst, Wix Entegrasyonu, Shopify Entegrasyonu, BigCommerce Entegrasyonu imkanı sunuyor. Modalyst tedarikçileri, özel marka üreticilerinden, el yapımı markalara ve AliExpress tedarikçilerini de kapsayacak şekilde geniş bir yelpaze sunuyor. . Kendi platformlarında yüzlerce ABD stoksuz satış tedarikçisi  ile birlikte, dünyanın her yerinden uluslararası tedarikçilere yer veriyorlar. Bu satıcılar, Modalyst  tarafından denetlenir, hızlı sevkiyat ve makul fiyatlarla ürünler dropçulara hizmet sunar.

10- Wholesale Central

 

Wholesale Central, toptancı tedarikçiler ve ürünler için lider B2B platformudur. Müşterilerine,  binlerce toptancı, ithalatçı, distribütör, stoksuz satış yapan ve üreticiye ulaşma imkanı sunuyor. Sitede arama yapmak ve toptan siparişler için kayıt yapmak gerekmiyor. Premium müşteriler için farklı avantajlar sunuluyor.

11- Spocket

Spocket, Orijinal ABD/AB ürün ve markalarının stoksuz satış için iyi bir kaynak olarak gösterilebilir.

 • Shopify
 • Wix
 • WooCommerce
 • BigCommerce
 • Alibaba
 • Ecwid
 • Feleks
 • AliExpress
 • SquareSpace
 • Ecwid  için entegrasyon desteği veriyor.

12- CJDropshipping

 

CJ, Andy Chou ve ekibi tarafından 2014 yılında kurulmuş bir şirket. Çin merkezli, profesyonel ve  stoksuz satış tedarikçisidir.

 • 1.022 özel çalışan
 • Çin, ABD, Almanya, Tayland ve Endonezya’da depoları var.
 • İngiltere, Avustralya, Fransa ve diğer ülkelerdeki yerel depolarla işbirliği yapıyor.
 • Shopify, eBay, WooCommerce, Etsy, Wix, Squarespace, Magento, BigCommerce, PrestaShop için entegrasyon hizmetleri var

Dropshipping tedarikçisi nasıl bulabilirim?

Üreticiler ile doğrudan iletişime geçin, dropshipping ile satmayı düşündüğünüz ürün veya ürünlere karar verdiyseniz, üreticileri bulun ve toptan dropshipping satış yapanların ürün ve fiyat listesini isteyin.

En büyük dropshipper kim?

En İyi Dropshipper: Irwin Dominguez
Dropshipping yaparak, 8 ayda 1.000.000 $ kazanç elde eden San Diego’dan Irwin Dominguez’un başarı yöntemlerini takip edin.

Dropshipping’in en zengini kim?

1 sırada: Andreas & Alexander
Andreas Koenig ve Alexander Pecka en zengin dropshipper’lar arasında yer alıyor. Dropshipping yapmaya ilk kez 2018’de başladılar.

Dropshipping için en iyi platform hangisi? 2023

Dropshipping için En İyi E-Ticaret Platformları

1-WooCommerce.
2-Magento.
3-Shopify.
4-BigCommerce.
5-OpenCart.
6-Spocket.