Becommer.com

Dünyanın En İyi 6 e-Ticaret Sitesinin Başarı Sırrı (Güncel)

En İyi 6 e-Ticaret Sitesi,e-ticarete başlamak isteyenlerin tercih edebilecekleri öne çıkan platformlar. Şu yıla kadar bir e-ticaret sitesi başlatmak ve işletmek hiç bu kadar akıllıca bir iş planı olmamıştı. En iyi e-ticaret platformları, her sektördeki çevrimiçi satıcıların işini oldukça kolaylaştırıyor ve böylece envanter boyutu ve satış hacmi gibi yaygın sorunlar artık sorun olmaktan çıkıyor.

Yeni işinize sıfırdan başlamak ya da mekanda faaliyet gösteren operasyonunuzu internete taşımak istiyorsanız  her iki durumda da yazımız size yardımcı olacak

En İyi 6 E-Ticaret Sitesi ve Avantajları

Çevrimiçi ürün ve hizmet satmaya başlamanın birden fazla yolu var. En iyi 6 e-ticaret sitesi arasında size hakkında bilgi vereceğim platformlardan ikisi – BigCommerce ve Shopify – özel e-ticaret platformlarıdır. Her biri bir çevrimiçi mağaza oluşturmanız için tek duraklı bir platform olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş.

ilgili : Becommer eBay Danışmanlık Hizmetleri

ilgili: Becommer Amazon Danışmanlık Hizmetleri

ilgili: Becommer Etsy Danışmanlık Hizmetleri

Zyro, Squarespace ve Wix, çevrimiçi mağaza oluşturmayı da kolaylaştıran web sitesi oluşturucuları. Geliştirici olmasanız bile, bu platformlarla yalnızca e-ticaret platformlarına kıyasla daha benzersiz bir web sitesi deneyimi yaratabileceksiniz.

Ayrıca listemde, WordPress ve WooCommerce kullanarak bir çevrimiçi mağaza oluşturmak isteyenler için mükemmel bir web barındırma hizmeti olan Bluehost var.

İlgili: Becommer Amazon Hesap Açma Hizmetleri 

İlgili: Becommer Amazon Hesap Yönetim Hizmetleri 

BigCommerce – En İyi Çok Yönlü E-Ticaret Platformu

 • FİYAT 29,95 $/AY’DAN BAŞLAR
 • YILLIK SATIŞLARA GÖRE FİYATLANDIRMA
 • MAĞAZA YÖNETİMİ İÇİN BASİT ARAÇLAR
 • ÇOK KANALLI SATIŞ YETENEKLERİ
En Iyi 6 E-Ticaret Sitesi
En Iyi 6 E-Ticaret Sitesi

BigCommerce, daha iyi olmaya devam eden çok popüler bir e-ticaret platformudur. Nedeni:

Karmaşık envanter yönetimi.

Kodlama bilgisinin gerekmemesi: BigCommerce, HTML veya CSS bilgisi gerektirmeden sitenizi tasarlamak ve optimize etmek için işaretleyip tıklamanıza olanak tanır.

İlgili: Becommer Etsy Hesap Açılış Hizmetleri 

İlgili: Becommer Etsy Hesap Yönetimi 

• Kanal yönetimi: Müşterileri ve kazançları kolayca takip edebilir, kullandığınız tüm kanalların ayarlarını yapabilirsiniz. Facebook, Instagram, Walmart, Amazon, eBay, Wish, MercadoLibre ve TikTok kanalları platform tarafından desteklenir; diğerleri BigCommerce App Store’da üçüncü taraflar aracılığıyla kullanılabilir.

Kullanıcılar arka uçta, istedikleri kadar ayrıntılı listeler yapabilirler ve ön uçta, tam olarak aradıklarını bulmaları için müşterilere daha fazla kontrol sunabilirler.

Shopify gibi diğer platformların bazılarında, yalnızca birkaç açılır menü sunabilirsiniz, oysa açılır menüler BigCommerce kullanıcılarının müşterilerini artırmak için kullanabilecekleri birçok seçenekten yalnızca biridir.

Müşteri puanları ve incelemeleri de BigCommerce platformunun bir parçasıdır ve 70’den fazla yerleşik indirim ve kupon türü vardır. Shopify kullanıcılarının, müşteri incelemelerini desteklemek veya benzer çeşitlilikte promosyonlar yürütmek için birden çok üçüncü taraf uygulaması yüklemesi gerekir.

ilgili: Shopify Nedir? Shopify ile e-Ticaret Nasıl Yapılır?

Sonunda, BigCommerce, müşterilerinize istediklerini elde etmek için daha fazla seçenek ve daha fazla yol sunar. Öğelerinizi nasıl görüntülemek istediğinizi kontrol edebilirsiniz.

BigCommerce Dezavantajları

• Basit mağazaların ihtiyaç duyduğundan daha fazlası:

• Tasarım değişiklikleri yapmak daha zor:

BigCommerce Fiyatlandırması

BigCommerce Essentials planı yeni başlayanlara ve küçük işletmelere yöneliktir. Kurumsal alıcılar için özel fiyatlandırmanın yanı sıra seçilebilecek üç farklı Essentials paketi vardır.

Müşteri desteği her planda 7/24 mevcuttur.

BigCommerce 100 farklı para birimini destekler.

İlgili: Becommer PPC Reklam Kurulum Hizmetleri 

İlgili: Becommer PPC Reklam Yönetimi

Neden BigCommerce?

Ürünlerinizi çevrimiçi alışveriş yapanların önüne çıkarmak istiyorsanız, BigCommerce güvenli bir yerdir.

Sayfalarca ürün ve yüzlerce çeşitle insanlar için gerçekten önemli olan kilit alanlarda üstündür. BigCommerce ile ürünleri istediğiniz şekilde görüntüleyebilir ve müşterilerinize zengin seçenekler sunabilirsiniz.

BigCommerce, bir e-ticaret platformunda görmek istediğimiz her şeye sahiptir ve diğer seçeneklerde gördüğümüz can sıkıcı sınırlardan hiçbiri yoktur.

İlgili:En İyi e-Ticaret Platformu Seçmenin Önemi ve Püf Noktaları

Zyro – Tam Bir Online Mağaza için En İyi Fiyat

 • FİYATLANDIRMA 4,61 $/AY’DAN BAŞLAR
 • 30+ ÇEVRİMİÇİ MAĞAZA ŞABLONU
 • KOLAY ÜRÜN EKLEME VE DÜZENLEME
 • 7/24 MÜŞTERİ DESTEĞİ

Zyro, çevrimiçi ürün satma olanağını içeren, yeni başlayanlar için uygun bir web sitesi oluşturucusudur. Öğrenmesi kolaydır, uygun fiyatlıdır

Zyro, özellikle daha küçük e-ticaret mağazaları için üretilmiştir.

İlgili: Becommer Etsy Ürün Listeleme Hizmetleri 

İlgili: Becommer ETSY Danışmanlık Hizmetleri

Sitenin yeni görünmesini sağlamak için asla bir web geliştiricisine ihtiyacınız olmayacak. Dijital tabelanızı asabileceğiniz ve hemen satışa başlayabileceğiniz “taşınmaya hazır” bir çevrimiçi mağaza istiyorsanız Zyro’yu öneririz.

En Iyi 6 E-Ticaret Sitesi.1-Becommer.com
En Iyi 6 E-Ticaret Sitesi.1-Becommer.com

Zyro avantajları

 • Ucuz: Temel bir çevrimiçi mağaza için ayda 5 dolardan az ve premium e-ticaret platformları için 15 dolardan az olan Zyro, diğer popüler site oluşturuculardan önemli ölçüde daha az maliyetlidir.
 • Yeni başlayanlar için kolay.
 • Hızlı web sitesi: Hostinger (Zyro’nun arka uç barındırma sağlayıcısı) sayesinde, hızlı sayfa yüklemeleri ve sıfıra yakın web sitesi kapalı kalma süresi
 • Araçlar: Ürün açıklamaları için metin oluşturmak için bir resim düzenleyici, logo oluşturucu ve AI araçları alacaksınız. Bunların hepsi çok faydalıdır çünkü tüm liste düzenlemelerinizi doğrudan Zyro’da ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Zyro müşteri hizmetleri 7/24 hizmet veriyorlar canlı olarak.

İlgili: Becommer Amazon Ürün Listeleme Hizmetleri

Çevrimiçi mağazanızı sıfırdan kurmak için en az zaman, çaba ve para için Zyro’yu seçebilirsiniz.

Zyro gelişmesi gerekenler

 • Envanter limitleri:
 • Yalın e-ticaret özellikleri:.
 • Mütevazı sayıda entegrasyon:.

Zyro Fiyatlandırma

Zyro ile bir çevrimiçi mağaza açmak için seçebileceğiniz üç farklı plan vardır. En ucuz planları olan Website Builder, e-ticarete izin vermez, ancak diğer tüm planlar verir.

Zyro ile aylık ödediğiniz fiyatın, kaydolduğunuz süre boyunca düşeceğini unutmayın. Yukarıda gördüğünüz aylık fiyatı almak için dört yıllık bir sözleşmeye kaydolmanız gerekir. Ayrıca peşin ödeme yapmanız gerekecek.

Yönetmek için çok fazla uğraş gerektirmeyen basit bir çevrimiçi mağazaya ihtiyacınız varsa, Zyro budur.

Zyro’yu ücretsiz deneyin, kredi kartı gerekmez. Yalnızca inşa ettiklerinizi beğendiğinizde ödeyin ve başka hiçbir yerde ödeyeceğinizden daha az ödeyeceğinizden emin olun. Zyro ayrıca doğrudan ücretli bir plana geçmeniz durumunda 30 günlük para iade garantisi sunar.

Sonuç: Bir web geliştiricisi değilseniz, Zyro, iyi görünümlü küçük veya orta ölçekli bir çevrimiçi mağaza açmanın en uygun fiyatlı ve basit yoludur.

İlgili: Becommer Etsy Ürün Listeleme Hizmetleri 

İlgili: Becommer ETSY Danışmanlık Hizmetleri

Shopify – İlk Milyon Geliriniz İçin En İyisi

 • MAĞAZALAR Aylık $29’dan BAŞLIYOR
 • 7/24 MÜŞTERİ DESTEĞİ
 •  SÜRÜKLE VE BIRAK SİTE OLUŞTURUCU
 •  BİR MİLYONDAN FAZLA ÇEVRİMİÇİ MAĞAZA TARAFINDAN KULLANILIYOR

Shopify, çevrimiçi mağaza kurulumu için dünyanın en popüler seçimidir. Yeni başlayanlara yöneliktir, ancak büyük zaman satışlarını idare edebilir. Ne kadar küçük başlarsanız başlayın, kesinlikle sizi ilk milyon gelirinize ulaştıracaktır.

ilgili: Shopify Nedir? Shopify ile e-Ticaret Nasıl Yapılır?

ilgili: 2022 Shopify Dropshipping Rehberi: Kazanca Giden Yol Haritası

Shopify Lite (ayda 9 ABD dolarından başlayan fiyatlarla), blog veya şirket ana sayfası gibi mevcut bir siteye “Şimdi Satın Al” düğmeleri eklemenize olanak tanır. Eksiksiz çevrimiçi mağazalar ayda 29 dolardan başlar ve şık bir platformda paketlenmiş tüm e-ticaret gereksinimleriyle birlikte gelir.

Çok güçlü bir platform olmasına rağmen kullanımı son derece kolaydır.

En Iyi 6 E-Ticaret Sitesi.1-Becommer.com
En Iyi 6 E-Ticaret Sitesi.1-Becommer.com

Shopify Avantajları

 • 6.700’den fazla uygulama ve eklenti:.
 • Kolay ölçeklenebilir:.
 • Derin bilgi tabanı:

Alışılmışın dışında, Shopify platformu, gerçekten karmaşık bir envanterin yönetimi söz konusu olduğunda BigCommerce kadar zengin özelliklere sahip değildir.

İlgili: Becommer Amazon Storefront Kurulum Hizmetleri  

İlgili: Becommer Amazon A Plus Content Hizmetleri

Shopify’ın sezgisel çekirdek platformuyla başlayabilir ve sizin için en değerli olan yöne gidebilirsiniz. Doğrudan Walmart, eBay, Pinterest, Facebook ve daha fazlasında satış yapabilirsiniz.

Ürün çeşitlerini özelleştirmek için daha fazla seçeneğe, nakliye ve takip için daha fazla araca ve ürünlerinizi satarken çok daha kolay bir zamana sahip olacaksınız.

Shopify’da kullanımı kolay, mağazanızı güncel tutmak için gereken çabayı azaltan ve hataları en aza indiren bu tür birçok kısayol vardır.

Shopify Dezavantajları

 • Sınırlı ücretsiz düzen:
 • Eklentiler maliyeti ve karmaşıklığı artırabilir:
 • BigCommerce’den daha az ürün çeşidi:

Shopify Fiyatlandırması

Shopify, KOBİ’ler için planlar, Shopify Essentials ve kurumsal planlar Shopify Plus sunar.

Tüm Shopify kullanıcıları DHL Express, UPS ve USPS’den rekabetçi kargo ücretleri alır. Temel Shopify kargo ücretleri %77’ye kadar ve premium planlar %88’e kadar indirimlidir.

Shopify Payments’ı kullanırsanız kredi kartı işlem ücretinin ötesinde bir işlem ücreti yoktur. Bu nedenle “%0 işlem ücreti” reklamı yapıyorlar. Sadece başka bir ödeme ağ geçidi kullanmanın bir işlem ücreti ile sonuçlanacağını unutmayın.

Squarespace – Bir Niş Pazarı Oluşturmakİçin En İyisi

 •  ÜCRETSİZ BAŞLAYIN
 •  SAĞLAM SEO ARAÇLARI
 •  BÜYÜK ENTEGRASYONLAR
 •  ESNEK MÜŞTERİ BAĞLANTILARI

Squarespace, tipik ticari, alışveriş sepeti odaklı e-ticaret platformlarından daha fazla stil ve içerik içeren bir çevrimiçi mağazaya ihtiyaç duyan kullanıcılar için en iyi tavsiyemdir. Müşterilere, niş bir pazarda rekabet eden işletmeler için çok önemli olan, markaya dayalı, benzersiz bir deneyim sunabileceksiniz.

İlgili: Becommer Amazon Ürün Pazar Analizi Hizmetleri ve Fiyat Listesi

İncelediğim diğer platformlar gibi, Squarespace ile ürünleri Instagram, Twitter, Facebook ve Pinterest’te etiketleyerek farklı topluluklardan insanları mağazanıza getirebilirsiniz.

Squarespace avantajları

 • Karmaşık olmayan özelleştirme:
 • Düşük bakım:
 • Depolama sınırı yok:

Squarespace, kullanıcılara sezgisel bir görsel web sayfası oluşturucu sağlama konusunda kendi başına bir ligdeydi. Rekabet, birçok satıcının Squarespace’i şaşırtıcı kılan her şeyi utanmadan kopyalamasıyla ortaya çıktı.

Squarespace, işletmeniz için “markanızın yüzü” için profesyonel bir çevrimiçi varlık oluşturma açısından gerçekten tek başına duruyor.

Ve birçok şeye izin veren Wix’ten farklı olarak Tasarım özgürlüğü sayesinde Squarespace, şablonları değiştirirseniz mağazanızı korumanıza izin verir.

Özel temaları veya eklentileri yönetmek zorunda kalmamak gerçek bir zaman tasarrufu sağlar ve sitenizi olası güvenlik açıklarından otomatik olarak korur.

En Iyi 6 E-Ticaret Sitesi.1 Png4 (1)
En Iyi 6 E-Ticaret Sitesi.1 Png4 (1)

Squarespace Dezavantajları

 • Şablonlu tasarım:.
 • Ölçeklendirmesi zor:
 • Sınırlı uzantılar:.

Yani Squarespace, BigCommerce’den çok daha özelleştirilebilir olsa da, Wix’te olduğu gibi şablondan tamamen kaçamazsınız. Kullanımı kolay olsa da, tasarım tarafından kendinizi kısıtlanmış bulabilirsiniz.

Squarespace Fiyatlandırması

Squarespace, web sitesi oluşturucusu için çok basit bir fiyatlandırmaya sahiptir; bu, en giriş seviyesi plan dışında tümü ile bir çevrimiçi mağaza oluşturmanıza olanak tanır.

İş planı, yalnızca çevrimiçi bir mağazanın faaliyete geçmesi için yeterlidir. Sahiplerin çok sayıda ürünü zorlamasına yardımcı olan ticarileştirme, analiz veya gelişmiş nakliye araçlarıyla birlikte gelmediği için yalnızca daha küçük mağazalar için uygundur.

Squarespace, tonlarca iş yapmadan çarpıcı sonuçlar veren bir web sitesi oluşturucu sunar. Marka ve ilgi çekici bir şeye ihtiyaç duyan kişiler için Squarespace, Shopify veya BigCommerce şablonlarının çok ötesine geçen bir mağaza oluşturmanıza olanak tanır.

Wix – 100’den Az Ürün Bulunan Mağazalar İçin En İyisi

 •  FİYAT 23 $/AY’DAN BAŞLAR
 •  SÜRÜKLE VE BIRAK SİTE OLUŞTURUCU
 •  500+ E-TİCARET ŞABLONU
 •  SINIRSIZ BANT GENİŞLİĞİ

Şu anki haliyle Wix, az miktarda envanter taşımayacak mağazalar için en iyi seçenektir.

Wix size sınırsız öğe sağlar.

Çevrimiçi mağazalar için 122 ücretsiz şablondan biriyle ücretsiz olarak başlayabilirsiniz.

Wix avantaj

 • Yeni kullanıcılar için hızlı kurulum
 • Gerçekten serbest biçimli tasarım:
 • Düzenlemesi kolay:
 • Olağanüstü güvenlik:
En Iyi 6 E-Ticaret Sitesi.1-Becommer.com 7
En Iyi 6 E-Ticaret Sitesi.1-Becommer.com 7

Ayrıca platformdaki siparişleri takip edebilir, gönderi etiketleri yazdırabilir veya teslimatlarınızı halletmek için Wix’in ortak gönderi hizmetlerinden birini kullanabilirsiniz.

Sosyal medyada satış yapma özelliği her Wix planına dahildir, bu nedenle herhangi bir e-ticaret stratejisinin önemli bir parçası olan şeyi yapmak için daha fazla ödemeniz gerekmez.

Wix ayrıca yüzde 99,98 çalışma süresi oranına sahiptir, bu da müşterilerinizin sitenize her zaman ulaşabileceği anlamına gelir. Ayrıca 20 veri merkezi ve yedekleme sunucusunda kayıtlı verileriniz ile verileriniz de güvende.

Wix’in Dezavantajları

 • Ölçeklendirmek için oluşturulmamıştır:.
 • Uygun eklenti seçimi:.
 • Belirsiz fiyat değişiklikleri:

Wix, sınırsız ürün, altı ürün seçeneği ve ürün başına bine kadar çeşit sunar.

Wix ile düşünmeniz gereken başka bir şey de, seçtiğiniz şablona takılıp kalmanızdır. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda şablon var ve bunlar tamamen özelleştirilebilir, ancak içeriğinizi Squarespace’de olduğu gibi yeni bir şablona değiştiremezsiniz.

Wix Fiyatlandırma

 Şahsen, Sınırsız için aylık 5 doların, yalnızca vergi hesaplamaları için buna değer olduğunu düşünüyorum. Business VIP ile ayda ilk 500 işlem için ücretsiz vergi hesaplamaları ve sınırsız sayıda ürünü stoksuz satış yapma olanağına sahip olursunuz.

E-ticaret söz konusu olduğunda, Wix, “işe yarayan” iyi görünümlü bir mağaza isteyen insanlar için en iyi tak ve çalıştır seçeneklerinden biridir. Zyro’dan biraz daha pahalıdır, ancak her şeyden daha fazlasını elde edersiniz: tasarım araçları, entegrasyonlar, şablonlar, güvenilirlik, güvenlik vb.

Bluehost – Çevrimiçi Satış Yapmak İsteyen WordPress Kullanıcıları İçin En İyisi

• WOOTİCARET TARAFINDAN DESTEKLENEN KOLAY ÇEVRİMİÇİ MAĞAZALAR

• ÜCRETSİZ EN İYİ EKLENTİLER

• REHBERLİ MAĞAZA VE SİTE OLUŞTURUCU

• TÜM PLANLARDA SINIRSIZ ÜRÜN

Bluehost, bir WordPress sitesine ev sahipliği yapmak için en iyi seçimlerimden biri ve e-ticaret yoluna gitmeyi planlıyorsanız kesinlikle en iyi seçim. WooCommerce, özellikle çevrimiçi bir mağaza isteyen WordPress kullanıcıları için barındırma hizmeti sunar.

WooCommerce’i yüklemek ücretsiz olsa da, onu ücretsiz bir WordPress sitesinde kullanamazsınız. Ancak Bluehost uygun fiyatlı ve WordPress tarafından resmi olarak önerilen yalnızca üç web barındırıcısından biri.

Bluehost avantaj

 • Online mağaza için düşük fiyat
 • Blog yazmak için harika:
 • Kapsamlı eklentiler ve temalar:
 • Profesyonel ipucu:.

Basit çevrimiçi mağazalar için tek ihtiyacınız olan WooCommerce. Ve WordPress üzerine kurulu olduğu için sınır yoktur SEO, e-posta pazarlaması, planlama, rezervasyon, nakliye ve sitenizin neredeyse diğer tüm yönlerini geliştirmek için eklentiler ekleyebilirsiniz. Sitenizde yapamayacağınız bir şey varsa, WordPress topluluğu şu anda bunun için bir eklenti üzerinde çalışıyordur.

Dropshipping eklentisi ile envanter taşımadan ürün satmaya başlayabilirsiniz. WooCommerce; Aliexpress, Fulfillment by Amazon ve ShipWire ile ortak olmak için 10 farklı eklentiyi destekler. Mağaza yönetimini kolaylaştırmaktan bahsedin!

Bluehost Dezavantajları

 • Yeni başlayanlara yönelik daha az tasarım aracı
 • Çözüm eksikliği:

Yepyeni bir başlangıç ​​yapıyorsanız, Shopify gibi bir şey çok daha fazla tak ve çalıştır olacaktır. WooCommerce’i kurmak zor değil – değil, özellikle Bluehost kullanıyorsanız – sadece son kullanıcı üzerinde çok daha fazla sorumluluk var.

Önerdiğim diğer seçenekler sizin için tüm güvenliği sağlarken, WordPress ile kullandığınız tüm eklentileri güncellemekten siz sorumlu olacaksınız.

En Iyi 6 E-Ticaret Sitesi.1-Becommer.com 8
En Iyi 6 E-Ticaret Sitesi.1-Becommer.com 8

WooCommerce için Bluehost Fiyatlandırması

Bir çevrimiçi mağazayı WordPress’te çalıştırmanın birden fazla yolu vardır, ancak Bluehost for WooCommerce bunu yapmanın kolay ve uygun maliyetli bir yoludur.

Yukarıdaki fiyatlar yıllık bir taahhüdü yansıtmaktadır.

WooCommerce ücretsiz bir eklentidir, ancak uzantıları her zaman ücretsiz değildir. Mağaza kurma, alışveriş sepetleri ve ödeme işlemleriyle ilgili temel işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Ürünleri paketler halinde mi sunmak istiyorsunuz yoksa alışveriş yapanların satın almalarını özelleştirmesine mi izin vermek istiyorsunuz? Bu uzantılar, yıllık 49-99 $ arasında herhangi bir yere mal olabilir.

Herkes için değil, ancak WordPress bloglarından satış yapmanın basit bir yolunu arayanlar tam da ihtiyaç duydukları şeyi alacaklar. WordPress Power kullanıcıları, WooCommerce tabanında hayal edebilecekleri her şeyi inşa edebilir.

Alt satır: WordPress’te bir mağaza işletmek istiyorsanız, Bluehost ilk seçiminiz olmalıdır.

En İyi E-Ticaret Alışveriş Site İnceleme Süreci

En iyi e-ticaret platformlarını seçme

En iyi listemizi oluşturmak için her platformun modern bir çevrimiçi alışveriş deneyiminin tüm temellerini içermesi gerekiyordu:

 • Görsel web sitesi oluşturucu: Tıklamalarla (kodla değil) çevrimiçi mağazanızı oluşturun
 • Envanter yönetimi araçları: Sınırsız sayıda öğeyi stoklayın, etiketleyin ve kategorilere ayırın
 • Alışveriş sepetleri: Müşterilerin ürünlere göz atmasına ve sipariş vermesine izin verin
 • Ödeme ağ geçitleri: Müşterilerin çevrimiçi ödeme yapması için güvenli yollar sunun
 • Kargo: Bir üçüncü taraf göndericide teslim alma, teslimat veya fiyat ayarlama
 • SEO ve pazarlama araçları: Sözü duyurun ve mağazanıza daha fazla trafik çekin

Shopify ve BigCommerce, en popüler ERP yazılımıyla önceden oluşturulmuş entegrasyonlar sunar ve çok uluslu büyük perakendecilerin e-ticaret omurgasını oluşturur. Squarespace ve Wix, gezegendeki en büyük şirketlerden bazıları tarafından kullanılan özel çözümler sunar. WordPress hala internetin kralıdır.

Tüm envanterinizi resimler, etiketler, açıklamalar vb. ile çevrimiçi hale getirmek için platformunuza çok zaman ayıracaksınız, bu nedenle bir platformdan diğerine geçmek kolay olmayacak.

Peki, başlamadan önce, belirli mağazanız için uzun vadede hangi e-ticaret platformunun en iyisi olduğunu nereden biliyorsunuz?

Zyro, Wix ve Squarespace, çevrimiçi mağaza eklemenize izin veren web sitesi oluşturuculardır. Butikler, küçük ölçekli çevrimiçi perakendeciler ve ürünlerini ve hizmetlerini rakiplerinden ayırması gereken diğerleri için mükemmeldirler.

Bunlarla, BigCommerce gibi saf bir e-ticaret platformuyla yapabileceğinizden çok daha benzersiz bir site oluşturma özgürlüğüne sahip olacaksınız. Wix ve Squarespace ile alışveriş merkezi hissinden gerçekten kurtulabilir ve vizyonunuza uyan bir site inşa edebilirsiniz.

Web sitesi kurucuları ayrıca sınırlı sayıda ödeme ağ geçidine ve POS sistemine sahiptir

Bluehost ile WordPress’te çevrimiçi mağazanızı çalıştırmak, açık bir ticari parti satın almak gibidir. Yeni başlayanlar birkaç tıklamayla WooCommerce’i kurabilir, şablonlara sadık kalabilir ve çok hızlı bir şekilde basit bir mağaza oluşturabilir..

Büyüklük (Mağazanızın) Önemlidir

İhtiyacınız olan yazılım desteği ve işlevsellik miktarı, çevrimiçi mağazanızın ne kadar büyük, karmaşık ve çeşitli olduğu veya olacağı ile doğru orantılıdır. Etsy için masa bahisleri ödemekten bıkan yalnız bir içerik oluşturucu, 7/24 açık bir çevrimiçi mağazayı denetlemesi gereken personeli olan bir şirketten çok farklı bir konumdadır.

Doğruluk ve basitlik de burada etkendir. Doğru ve güncel olan nispeten basit bir mağaza, hatalarla dolu göz kamaştırıcı bir mağazadan daha iyi olacaktır.

Mağazanıza da ayırabileceğiniz zaman konusunda gerçekçi olun. Ne kadar çok eklenti eklerseniz ve ürün listelerseniz, bunların üstünde kalmak için o kadar çok çalışmanız gerekecek.

Wix ile mükemmel bir marka içi site elde etmek için fazla bir şey yapmanıza gerek yok. Bir vitrini doldurmak gibi bir şey – mankenler üzerinde birkaç kıyafet, birkaç aksesuar, küçük bir mevsimlik dekor ve bum, küçük dükkanda ziyaretçileri kapıya getirmek için gereken her şey var.

WordPress’i bilen kişiler için, WooCommerce on Bluehost, yerden basit bir çevrimiçi mağaza almanın süper uygun fiyatlı bir yolu olabilir. Daha fazla eklenti eklemek, bakım için harcanan maliyeti ve zamanı artırır. İşleri basit tutmanın, zamanı kısıtlı insanlar için faydaları vardır.

Shopify ve BigCommerce karmaşık envanterleri yönetmek için daha iyi ayarlandığından, büyük büyüme hayal eden insanlar için WooCommerce’i tavsiye edemiyoruz.

Karmaşık bir envanteriniz varsa veya her hafta çok sayıda ürün gönderiyorsanız  Shopify ve BigCommerce gibi platformlar daha uygundur.

Bunun gibi e-ticaret platformları kullanarak ürünleri sınıflandırmak, filtrelemek ve satmak için daha fazla seçeneğiniz olacak.

Wix ve WooCommerce, bazı kullanıcılar için iyi, ancak diğerleri için tamamen kabul edilemez olan altı ürün seçeneği eklemenize izin veriyor.

Gerçekten basit bir envanteriniz varsa, Squarespace, Wix ve WooCommerce onu yönetmek için ihtiyacınız olan araçlara sahiptir. Ancak işler karmaşıklaşmaya başladığında Shopify ve BigCommerce çok daha iyi kurulur. Ürünleri kendi şartlarınıza göre kategorize edebilecek ve görüntüleyebileceksiniz ve her şeyi güncel tutmak çok daha kolay olacak.

Shopify ve BigCommerce, özellikle uluslararası nakliye söz konusu olduğunda çok daha fazla esneklik sağlar. BigCommerce, farklı para birimlerini müzakere etmek kolay olduğu için avantajlıdır.

Çok fazla gönderi yapmıyorsanız, Wix e-ticaret için başka bir iyi seçenektir. Birincisi, giriş seviyesi planlarıyla otomatik vergi hesaplamaları almazsınız.

Önerdiğim platformlar, tüm büyük sosyal ağlara bağlanmanıza izin verir.

Dropshipping ile ilgileniyorsanız, Shopify benim en iyi seçimim olacaktır. Başka hiçbir platform, çok çeşitli dropshipper’lar, dizinler ve veritabanları ile bu kadar sorunsuz bir şekilde bütünleşemez.

BigCommerce ve WooCommerce da sağlıklı sayıda stoksuz satış ve sipariş karşılama entegrasyonuna sahiptir, ancak Shopify bu konuda en fazla esnekliğe izin verir.

Özet Olarak En İyi E-Ticaret Siteleri

E-ticaret çözümleri tüm şekil ve boyutlarda gelir. Bazıları binlerce ürün içeren uluslararası çevrimiçi mağazalar için yapılmıştır. Diğerleri, sadece bir avuç ürüne sahip satıcılar için daha uygundur.

En iyi e-ticaret platformlarının tümü, çevrimiçi satış yapma olanağı sağlar, ancak tümü ölçeklendirmek için oluşturulmamıştır. Siteniz büyüdükçe ihtiyaçlarınızın değişebileceğini unutmayın. Bu sizin için kartlardaysa, sizinle birlikte büyüyebilecek bir platform seçtiğinizden emin olun.