Becommer.com

Tıklayın Sizi Arayalım

Sizi Arayalım, Ücretsiz Bize Danışın


Furkan ASLAN

Furkan ASLAN Amazon Uzmanı

Uzmanlık alanları
 • E-ticaret Operasyonu
 • Pazarlama
 • İçerik Pazarlaması
 • Web dönüşüm
 • İçerik pazarlama
 • SEO & SEM & SMM

4 yıllık Amazon girişim tecrübesi ile Amazon’da ürün analizi, mağaza açma, ürün listeleme, ürün içerik optimizasyonu, ürün öne çıkarma, mağaza ve ürün performans analizi ve raporlamada pratik tecrübe.

” Amazon dünyanın en büyük satış mecrası ve gelecekte daha da büyük olacak. Dün yerini alanlar bugün çok farklı bir noktada. Bugün yerini alanlarda yarın çok farklı bir noktada olacaklar”

Yayınlar

 • YouTube’da Daha Fazla İzlenme Nasıl Alınır Daha Fazla İzlenme Almanın 17 Yolu

  Youtube’da Daha Fazla İzlenme Alın Bu yazıda size YouTube’da nasıl daha fazla izlenme elde edeceğinizi göstereceğim Hadi hemen başlayalım. 1. “BOGY” Küçük Resimler Kullanın Video küçük resminizin BÜYÜK olduğu bir sır değil. Hatta öyle: YouTube’a göre, YouTube’da en çok izlenen 10 videodan 9’u özel bir küçük resim kullanıyor: YouTube’un kendisi de bunu belirtiyor: “Küçük resimler

  Temmuz 18, 2024
  Read More
 • YouTube SEO Nedir Nasıl Çalışır ? 4 Adımda Geliştirin

  YouTube SEO: YouTube Videoları Nasıl Sıralanır? Bu yazıda size YouTube videolarınızı nasıl sıralayacağınızı TAM OLARAK göstereceğim. YouTube’dan daha fazla görüntüleme, abone ve trafik almak istiyorsanız, bu derinlemesine YouTube SEO eğitimini seveceksiniz. Hemen başlayalım… Ve işte bu yazıda öğrenecekleriniz. YouTube SEO Nedir ve Nasıl Çalışır? YouTube Kanalı Nasıl Büyütülür Adım #1: YouTube Anahtar Kelime Araştırması Adım

  Temmuz 16, 2024
  Read More
 • Video İçeriği Nedir En İyi Uygulamalar 4 Adımda Anlatım

  Video İçeriği Nedir? Video içeriği, video içeren veya video içeren herhangi bir içerik formatıdır. Yaygın video içeriği biçimleri arasında vloglar, animasyonlu GIF’ler, canlı videolar, müşteri referansları, kaydedilmiş sunumlar ve web seminerleri bulunur. Video İçerik Pazarlaması Neden Önemlidir? Çevrimiçi videoya olan talep giderek artıyor. Google, Amerikalı tüketicilerin %60’ının canlı TV yerine video izlemeyi tercih ettiğini bildiriyor.

  Temmuz 15, 2024
  Read More

iletişim bilgileri

+90 850 532 32 16
Cevizli Mh., Enderun Sk. Kat:7 D:37, Nursanlar-3, 34865 Kartal/İstanbul-Türkiye

Sosyal profiller

Bize Ulaşın

Danışmanlık için lütfen bize ulaşın.

Kısa Form
İlk siz haber alın

E-bültene abone olun tüm güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olun

Becommer ile çalışmak bize her açıdan büyük katkı sağladı. En başta stratejiyi doğru belirlemenin ne kadar önemli olduğunu zamanla farkettik. Sonrasında doğru hamlelerle başarı kendiliğinden geldi.

Yakup Demir
CEO, Eray Teknoloji A.Ş.

Becommer ile doğru pazara giriş yaptık. Daha da önemlisi her aşamasında operasyonel maliyetleri Becommer sayesinde düşürerek müşteriye uygun fiyat sunabildik. Bu da yüksek ciro sağladı.

Ahmet Güner
Firma Sahibi, Makima makina sanayi a.ş.

Yurtdışı operasyonlarımızın her aşamasında Becommer’ın tecrübesi ve altyapısı sayesinde çok hızlı ve başarılı sonuçlar aldık. Gerçekten de konuya hakim bir ekip.

Begüm Benli
Genel Müdür, Sebiller Ticaret A.Ş.

Birinci sınıf E-ihracat danışmanlığı mı istiyorsunuz?