Becommer.com

Tıklayın Sizi Arayalım

Sizi Arayalım, Ücretsiz Bize Danışın


Murat NALÇACI

Murat NALÇACI İçerik & SEO Uzmanı

Uzmanlık alanları
 • İçerik üretimi
 • İçerik optimizasyonu
 • Arama Motoru Optimizasyonu
 • İçerik Ekip Yönetimi
 • SEO analiz ve raporlama

İngilizce ve Türkçe binlerce haber, makale ve içerik girişi, SEO konusunda uzmanlık ve deneyime dayalı olarak E-ihracat alanında girişimcilere içerik optimizasyonu ve anahtar kelime odaklı arama optimizasyonu hizmeti veriyor.

” Günümüz dünyasın içerik pazarlama ve arama optimizasyonu çok daha yüksek rekabetin olduğu ciddi bilgi, birikim ve tecrübeden oluşan bir uzmanlık gerektiren bir alan oldu. E-ticarette de aynı durum geçerli. Bu noktada ben ve içerik ekibim devreye giriyor.”

Yayınlar

 • Uluslararası İadelerle Nasıl Başa Çıkabilirsiniz? – 2023 Yardımcı Klavuz

  Uluslararası İadelerle Nasıl Başa Çıkabilirsiniz? Uluslararası olarak satış yapmayı düşündüklerinde insanlar genellikle satışların mutlu müşterilere tek yönlü olduğunu hayal ederler. Uluslararası iade işlemlerinin zorluklarını düşünmek pek akıllarına gelmez. Siparişlerinizin bir kısmı her zaman çeşitli nedenlerle reddedilir. Dünya genelinde müşteriler yüksek beklentilere sahiptir ve sizi binlerce mil uzakta olmanız onları kötü hizmet için affetmeyeceği anlamına gelmez.

  Eylül 12, 2023
  Read More
 • Amazon Global Satış Nedir? Uluslararası Satıcılar İçin Cevaplanan Sorular (2023)

  Amazon Global Satış Nedir? Uluslararası Satıcılar İçin Cevaplanan Sorular Amazon, satıcıları uluslararası ticareti teşvik etmeyi sever ve Amazon Global Satış adlı geniş bir eğitim ve destek programına sahiptir. Amazon için, satıcılar uluslararası pazarlara açıldığında ürün seçimini artırır ve rekabeti artırır, böylece müşterilere daha fazla seçenek ve düşük fiyatlar sunar. İlgili: Becommer – Amazon Ürün Listeleme Optimizasyonu

  Eylül 10, 2023
  Read More
 • (2023) Etsy Mağazanızı Her Konuda Büyütmenizi Sağlayacak 80 Araç

  Etsy Mağazanızı Her Konuda Büyütmenizi Sağlayacak Araçlar İlgili: Becommer – Satışları Artırmak İçin En İyi Etsy SEO Araçları İlgili: Becommer – Yeni Başlayanlar İçin Komple SEO Rehberi Etsy SEO ve Anahtar Kelime Araştırması Alura Alura, anahtar kelime araştırması, ürün araştırması, liste optimizasyonu ve daha fazlasını içeren Etsy satıcıları için kullanışlı bir platformdur. Özellikle ürün araştırma aracıyla etkilendim.

  Eylül 10, 2023
  Read More

iletişim bilgileri

+90 850 532 32 16
Cevizli Mh., Enderun Sk. Kat:7 D:37, Nursanlar-3, 34865 Kartal/İstanbul-Türkiye

Sosyal profiller

Bize Ulaşın

Danışmanlık için lütfen bize ulaşın.

Kısa Form
İlk siz haber alın

E-bültene abone olun tüm güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olun

Becommer ile çalışmak bize her açıdan büyük katkı sağladı. En başta stratejiyi doğru belirlemenin ne kadar önemli olduğunu zamanla farkettik. Sonrasında doğru hamlelerle başarı kendiliğinden geldi.

Yakup Demir
CEO, Eray Teknoloji A.Ş.

Becommer ile doğru pazara giriş yaptık. Daha da önemlisi her aşamasında operasyonel maliyetleri Becommer sayesinde düşürerek müşteriye uygun fiyat sunabildik. Bu da yüksek ciro sağladı.

Ahmet Güner
Firma Sahibi, Makima makina sanayi a.ş.

Yurtdışı operasyonlarımızın her aşamasında Becommer’ın tecrübesi ve altyapısı sayesinde çok hızlı ve başarılı sonuçlar aldık. Gerçekten de konuya hakim bir ekip.

Begüm Benli
Genel Müdür, Sebiller Ticaret A.Ş.

Birinci sınıf E-ihracat danışmanlığı mı istiyorsunuz?