Becommer.com

Mikail GÖKMEN

Mikail GÖKMEN Co-founder

Uzmanlık alanları
 • E-ticaret Operasyonu
 • Satış & Pazarlama
 • İçerik Pazarlaması & SEO
 • Web dönüşüm
 • Dijital Pazarlama
 • SEM & SMM

23 yıllık ticari operasyon, girişim, E-ticaret ve E-ihracat operasyon tecrübesi. E-ihracat ve Global ticaret alanındaki operasyonel ve lojistik tecrübesi ile en uygun pazar, ürün ve operasyon opsiyonlarını hızlıca analiz ederek planlayabilme becerisi.

” E-ihracat da çok büyük fırsat var. Fakat bu fırsatı yakalamak için, pazar, ürün, lojistik, operasyon ve konumlandırma süreçlerini tamamlamak gerek. Evet bunları herkes yapabilir. Ama sadece doğru yapanlar başarılı oluyor. İşte biz de bunların doğru yapılmasını sağlıyoruz ki başarınız şansa kalmasın.”

Yayınlar

 • FDA nedir, FDA belgesi nasıl alınır, Amazon FDA kaydı nasıl yapılır?

  FDA nedir? Amazon FDA belgesi hangi ürünlerin satışında gereklidir? FDA; U.S. Food and Drug Administration ( ABD Gıda ve İlaç İdaresi) kurumunun kısaltmasıdır. FDA kurumu temel olarak ABD’deki şu kategorideki ürünlerden sorumludur; Gıdalar İlaçlar Tıbbi cihazlar Radyasyon yayan ürünler Aşılar, kan ve biyolojik bileşenler Hayvansal ve veterinerlik ürünleri Kozmetik ürünler Tütün ürünleri İlgili hizmet için

  Eylül 24, 2022
 • Amazonda Satış Yapmak İstiyorum, Nasıl Başlamalıyım?

    Yeni Başlayanlar İçin Adım Adım Amazonda Satış Yapmak (2022) Amazonda satış yapmak istiyorsunuz! Nasıl ve nerden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Bundan önce, satacağınız ürünlerle sizin alaka düzeyiniz nedir? Ürünleri ne kadar tanıyorsunuz? Ürerici misiniz? Al-satçı mısınız? Sermayeniz ne kadar? Bu soruların standart bir cevabı olmadığı gibi, Amazon’da satış yapmak için de standart bir başlangıç yok. Amazonda

  Eylül 21, 2022
 • Amazon Online Arbitrage nedir? En iyi online arbitrage uygulamaları 2022 rehberi

  Online arbitrage nedir? Arbitrage, kısaca kur ve fiyat farkından yararlanmak anlamına gelir. Online arbitrage, bir ürünü Amazon, eBay veya başka bir pazaryerinden satın alıp, başka bir pazaryerinde listeleyip satmak anlamına gelir. Bu iş modelinde fiziksel mağazalara bağımlı kalmaktan kurtulur, binlerce online pazaryerinden uygun fiyata onbinlerce ürüne erişebilir ve satabilirsiniz. Bu şekilde mesafenin, sınırlı zamanın getirdiği

  Eylül 18, 2022

iletişim bilgileri

+90 850 532 32 16
Cevizli Mh., Enderun Sk. Kat:7 D:37, Nursanlar-3, 34865 Kartal/İstanbul-Türkiye

Sosyal profiller

Bize Ulaşın

Danışmanlık için lütfen bize ulaşın.

Kısa Form
İlk siz haber alın

E-bültene abone olun tüm güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olun

Becommer ile çalışmak bize her açıdan büyük katkı sağladı. En başta stratejiyi doğru belirlemenin ne kadar önemli olduğunu zamanla farkettik. Sonrasında doğru hamlelerle başarı kendiliğinden geldi.

Yakup Demir
CEO, Eray Teknoloji A.Ş.

Becommer ile doğru pazara giriş yaptık. Daha da önemlisi her aşamasında operasyonel maliyetleri Becommer sayesinde düşürerek müşteriye uygun fiyat sunabildik. Bu da yüksek ciro sağladı.

Ahmet Güner
Firma Sahibi, Makima makina sanayi a.ş.

Yurtdışı operasyonlarımızın her aşamasında Becommer’ın tecrübesi ve altyapısı sayesinde çok hızlı ve başarılı sonuçlar aldık. Gerçekten de konuya hakim bir ekip.

Begüm Benli
Genel Müdür, Sebiller Ticaret A.Ş.

Birinci sınıf E-ihracat danışmanlığı mı istiyorsunuz?