Becommer.com

Tıklayın Sizi Arayalım

Sizi Arayalım, Ücretsiz Bize Danışın


Mikail GÖKMEN

Mikail GÖKMEN Co-founder

Uzmanlık alanları
 • E-ticaret Operasyonu
 • Satış & Pazarlama
 • İçerik Pazarlaması & SEO
 • Web dönüşüm
 • Dijital Pazarlama
 • SEM & SMM

23 yıllık ticari operasyon, girişim, E-ticaret ve E-ihracat operasyon tecrübesi. E-ihracat ve Global ticaret alanındaki operasyonel ve lojistik tecrübesi ile en uygun pazar, ürün ve operasyon opsiyonlarını hızlıca analiz ederek planlayabilme becerisi.

” E-ihracat da çok büyük fırsat var. Fakat bu fırsatı yakalamak için, pazar, ürün, lojistik, operasyon ve konumlandırma süreçlerini tamamlamak gerek. Evet bunları herkes yapabilir. Ama sadece doğru yapanlar başarılı oluyor. İşte biz de bunların doğru yapılmasını sağlıyoruz ki başarınız şansa kalmasın.”

Yayınlar

 • Shopify ile yurt dışında satış yapma rehberi 2023

  Shopify ile yurt dışında satış nasıl yapılır? Shopify’ı yurt dışı ve yurt içi satışlarınız için neden tercih etmelisiniz? Shopify, kullanımı kolay ve basit bir arayüze sahiptir. Herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan e-ticaret sitenizi kurabilirsiniz ve yönetebilirsiniz. İşletmelerin büyüdükçe ve ihtiyaçları değiştikçe ölçeklenebilir. Geniş bir uygulama ve eklenti yelpazesine sahiptir ve işletmelerin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir.

  Şubat 5, 2023
 • En kapsamlı Shopify SEO ayarları rehberi 2023

  Shopify SEO nedir? Shopify SEO, e-ticaret sitelerinin Shopify platformu üzerinde bulunmasına rağmen arama motorlarında daha yüksek sıralamaları elde etmek için yapılan optimize etme çalışmalarını ifade eder. Bu çalışmalar arama motorlarının web sayfalarını daha iyi anlamasını ve doğru sonuçlar sunmasını sağlar. Bunun sonucu da daha yüksek organik trafik ve daha fazla müşteri potansiyeli anlamına gelir. Shopify

  Şubat 4, 2023
 • Güncel Shopify reklam kurulumu ve yönetim rehberi 2023

  Shopify Reklam Nedir? ve Shopify Reklam Çeşitleri Shopify reklam için pazarlama çözümü sunar. Bazı temel özellikler şunları içerir: Google Ads: Shopify, Google Ads ile entegre olarak işletmelerin Google Ads kampanyalarını doğrudan Shopify hesaplarından oluşturmasına ve yönetmesine olanak tanır. Facebook ve Instagram Reklamları: Shopify, işletmelere ürünlerini Facebook ve Instagram’da tanıtmanın kolay bir yolunu sağlamak için Facebook

  Şubat 3, 2023

iletişim bilgileri

+90 850 532 32 16
Cevizli Mh., Enderun Sk. Kat:7 D:37, Nursanlar-3, 34865 Kartal/İstanbul-Türkiye

Sosyal profiller

Bize Ulaşın

Danışmanlık için lütfen bize ulaşın.

Kısa Form
İlk siz haber alın

E-bültene abone olun tüm güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olun

Becommer ile çalışmak bize her açıdan büyük katkı sağladı. En başta stratejiyi doğru belirlemenin ne kadar önemli olduğunu zamanla farkettik. Sonrasında doğru hamlelerle başarı kendiliğinden geldi.

Yakup Demir
CEO, Eray Teknoloji A.Ş.

Becommer ile doğru pazara giriş yaptık. Daha da önemlisi her aşamasında operasyonel maliyetleri Becommer sayesinde düşürerek müşteriye uygun fiyat sunabildik. Bu da yüksek ciro sağladı.

Ahmet Güner
Firma Sahibi, Makima makina sanayi a.ş.

Yurtdışı operasyonlarımızın her aşamasında Becommer’ın tecrübesi ve altyapısı sayesinde çok hızlı ve başarılı sonuçlar aldık. Gerçekten de konuya hakim bir ekip.

Begüm Benli
Genel Müdür, Sebiller Ticaret A.Ş.

Birinci sınıf E-ihracat danışmanlığı mı istiyorsunuz?