Becommer.com

Tıklayın Sizi Arayalım

Sizi Arayalım, Ücretsiz Bize Danışın


Mikail GÖKMEN

Mikail GÖKMEN Co-founder

Uzmanlık alanları
 • E-ticaret Operasyonu
 • Satış & Pazarlama
 • İçerik Pazarlaması & SEO
 • Web dönüşüm
 • Dijital Pazarlama
 • SEM & SMM

23 yıllık ticari operasyon, girişim, E-ticaret ve E-ihracat operasyon tecrübesi. E-ihracat ve Global ticaret alanındaki operasyonel ve lojistik tecrübesi ile en uygun pazar, ürün ve operasyon opsiyonlarını hızlıca analiz ederek planlayabilme becerisi.

” E-ihracat da çok büyük fırsat var. Fakat bu fırsatı yakalamak için, pazar, ürün, lojistik, operasyon ve konumlandırma süreçlerini tamamlamak gerek. Evet bunları herkes yapabilir. Ama sadece doğru yapanlar başarılı oluyor. İşte biz de bunların doğru yapılmasını sağlıyoruz ki başarınız şansa kalmasın.”

Yayınlar

 • 12 Temel Kriter; Amazon’da Ne Satılır, Ne Satılmaz? (2023)

  Bu yazımızda Amazon’da satmak için ürün nasıl seçilir, nelere dikkat edilmeli bunlardan bahsedeceğiz. Bahse konu bütün Amazon satışları için büyük oranda geçerli olsa da bu yazıda daha çok retail arbitraj, online arbitraj, wholesale iş modelini ve FBA operasyon modelini dikkate alacağız. 2023’de Amazon’da ne satılır? Bir çok Amazon satıcısının özellikle ilk başta en çok takıldığı

  Kasım 6, 2022
 • Amazon Suspend Nedir, Suspend Nasıl Kaldırılır, Etkili Appeal Nasıl Yazılır?

  Amazon suspend kaldırmak için atılacak adımlar Amazon’da suspend olmuş bir satıcı hesabı, büyüyen ve büyüme yatırımlarını sağlamış bir girişimcinin başına gelebilecek en kötü deneyimlerden bir tanesidir. Amazon hesabı suspend olmuş bir satıcının günler veya haftalar boyunca satış yapamaması ve listenin zarar göremesi PPC ve organik İndexlerde geri gitmesine neden olur. Amazon depolarında atıl kalmış envanter

  Ekim 25, 2022
 • Güncel Amazon Almanya ve Avrupa Satış Klavuzu (GÜNCEL)

  Amazon Almanya ve Avrupa Satış Dinamikleri Türk Amazon satıcıları için Almanya, Avrupa’nın merkez üssü olarak kabul ediliyor. Zira Almanya, Avrupa’da Amazon’un en çok trafik çeken ve en yüksek ciro yapan (31 milyar dolar) ülkesidir. Almanya’dan sonra Fransa, en çok trafik çeken ülkedir. İngiltere Brexit ile Avrupa’dan ayrıldığından daha detaylı bilgi için İngiltere Amazon makalemizden yararlanabilirsiniz.

  Ekim 11, 2022

iletişim bilgileri

+90 850 532 32 16
Cevizli Mh., Enderun Sk. Kat:7 D:37, Nursanlar-3, 34865 Kartal/İstanbul-Türkiye

Sosyal profiller

Bize Ulaşın

Danışmanlık için lütfen bize ulaşın.

İlk siz haber alın

E-bültene abone olun tüm güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olun

Becommer ile çalışmak bize her açıdan büyük katkı sağladı. En başta stratejiyi doğru belirlemenin ne kadar önemli olduğunu zamanla farkettik. Sonrasında doğru hamlelerle başarı kendiliğinden geldi.

Yakup Demir
CEO, Eray Teknoloji A.Ş.

Becommer ile doğru pazara giriş yaptık. Daha da önemlisi her aşamasında operasyonel maliyetleri Becommer sayesinde düşürerek müşteriye uygun fiyat sunabildik. Bu da yüksek ciro sağladı.

Ahmet Güner
Firma Sahibi, Makima makina sanayi a.ş.

Yurtdışı operasyonlarımızın her aşamasında Becommer’ın tecrübesi ve altyapısı sayesinde çok hızlı ve başarılı sonuçlar aldık. Gerçekten de konuya hakim bir ekip.

Begüm Benli
Genel Müdür, Sebiller Ticaret A.Ş.

Birinci sınıf E-ihracat danışmanlığı mı istiyorsunuz?